Spinwood regał 2w1

Nowy

 Czas oczekiwania - do 14 dni 

Więcej szczegółów

5 900,00 zł

Add to wishlist


 • Zobacz film:

  W krótkim czasie możesz przekształcić regał Spinwood ze stylowej szafki designerskiej w stół jadalny. Idealny, jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce w domu, w biurze, w ogrodzie lub na balkonie. Dzięki wysokiej jakości materiałom doświadczysz lat przyjemności z regału Spinwood.

  Jeśli masz ograniczoną przestrzeń w domu, każda forma oszczędzania miejsca jest mile widziana. Dzięki regało-stołowi Spinwood możesz przekształcić stylowy regał designerski w stół jadalny, w którym możesz natychmiast zjeść posiłek z przyjaciółmi lub rodziną.

  Czy masz małą przestrzeń życiową? Wtedy regał Spinwood oferuje możliwości. Możesz łatwo otworzyć szafkę, która ma 5 półek do stołu, więc zawsze masz wybór, a meble zajmują mało miejsca.

  Regał Spinwood jest nie tylko niezwykle praktyczna w pomieszczeniach, ale także przydatna na tarasie lub w ogrodzie. Niestety, przestronny taras lub ogród nie zawsze jest możliwy w mieście. Z regałem Spinwood masz stół, kiedy go potrzebujesz. I zawsze używasz designerskich mebli jako szafek.

  Meble Spinwood są częścią rodzinnej, holenderskiej firmy i produkowane są na miejscu. Posiadają wieloletnią gwarancję:

  1. 2 lata na drewno
  2. 10 lat na stalową ramę
 • Wymiary: Szafka: 104,3 cm x 64,5 cm x 132 cm Stół: 140,3 cm x 104,3 cm x 75,5 cm
 • Napisz opinię

  Spinwood regał 2w1

  Spinwood regał 2w1

   Czas oczekiwania - do 14 dni 

  Napisz opinię


1 innych produktów w tej samej kategorii