Spinwood ławka ogrodowa 2w1

Nowy

 Czas oczekiwania - do 14 dni 

Więcej szczegółów

6 300,00 zł

Add to wishlist


 • Zobacz film - Ławko stół Spinwood:

  Ławka ogrodowa Spinwood to drewniana ławka do ustawienia na zewnątrz, którą dzięki przemyślanemu projektowi można szybko przekształcić w stół piknikowy. Idealny, jeśli masz mało miejsca w ogrodzie, tarasie lub przed domem. I bardzo przydatne podczas najbliższego grilla lub obchodzenia urodzin.

  Zobacz film:

  Na co dzień można korzystać z samej ławki, przysiadając na niej, a gdy będzie zapotrzebowanie na miejsca siedzące dla większej ilości osób (ławka rozłożona pomieści 6 osób) lub gdy będziesz spożywać posiłek na powietrzu.

  Jedno miejsce, a możesz pomieścić 3 osoby na samej ławce, lub do 6 osób w formie rozłożonej ze stolikiem. Z designerskim ławko - stołem Spinwood masz zarówno ławkę ogrodową, jak i stół piknikowy. Tak więc w razie przybycia gości, nie trzeba wyjmować mebli z domu czy mieszkania na zewnątrz.

  Wyobraź sobie: jest to przyjemne letnie popołudnie i decydujesz się na słońce na ławce w ogrodzie. W porze kolacji nadal jest miło na zewnątrz. Możesz łatwo zamienić ławkę ogrodową Spinwood z ławki na wygodny stół. Reszta rodziny może również dołączyć! Dzięki przemyślanej konstrukcji holenderskiego topowego projektanta Illiasa Ernsta liczba miejsc może wynosić od 3 do 6 za jednym razem! A kiedy wszyscy skończyli jeść, po prostu złóż ławkę Spinwood z powrotem na ławkę. Ta ławka jest stworzona dla holenderskiego klimatu, tak więc bardzo dobrze nada się również do polskiego klimatu. Dlatego może bezpiecznie siedzieć na zewnątrz przez cały rok i nie wymaga konserwacji.

  Meble Spinwood są częścią rodzinnej, holenderskiej firmy i produkowane są na miejscu. Posiadają wieloletnią gwarancję:

  1. 2 lata na drewno
  2. 10 lat na stalową ramę
 • Wymiary: Ławka 3os: 153 cm x 65 cm x 80 cm Ławka ogrodowa 6os: 153 cm x 119 cm x 74 cm
 • Napisz opinię

  Spinwood ławka ogrodowa 2w1

  Spinwood ławka ogrodowa 2w1

   Czas oczekiwania - do 14 dni 

  Napisz opinię


1 innych produktów w tej samej kategorii