LotusGrill ®

Nowy

LotusGrill ® 34cm - PROSTA IDEA, DUŻY EFEKT

Natychmiastowa wysyłka kurierem gratis lub odbiór osobisty w naszych salonach.

Również na raty w Santander Promocja raty 6-12 lub 20 miesięcy x 0% (w sklepie on-line i w salonach).

Więcej szczegółów

699,00 zł

Add to wishlist


 • LotusGrill - zdrowa forma grillowania. Niemiecka jakość w urządzeniu o wielu funkcjach i dające duży komfort podczas grillowania na prawdziwym węglu i ogniu.

  LotusGrill jest zupełnie innym grillem na węgiel niż normalne, grille tradycyjne. Z LotusGrillem nie musimy grillować wyłącznie na działce, zdala od sąsiadów. Z LotusGrillem możemy grillować na balkonie, tarasie, w ogrodzie, a nawet na łódce czy w mieszkaniu. Jego specjalna konstrukcja przyczynia się do tego, że grill nie dymi, a i nic się z niego nie wysypie. Jest również bardzo poręczny i w oryginalnej torbie możesz go zabrać również ze sobą.

  LotusGrill to zdrowe i ekologiczne grillowanie. Zupełnie inna konstrukcja niż we wszystkim dobrze znanych grillach przyczynia się do eliminacji dymu. Skondensowane palenisko w środkowej części przyczynia się do równomiernego wydobywania się ciepła i opiekania potraw. Tłuszcz wyciekający w czasie pieczenia nie kapie na rozgrzany węgiel, dzięki czemu unikamy dymu i wdychania szkodliwych związków chemicznym powstających w tym procesie.

  Tlen do paleniska dostarczany jest poprzez wiatrak napędzany zwykłymi bateriami AA. Dzięki takiemu zastosowaniu ogień cały czas jarzy się na pod potrawą, a samo rozpalenie grilla to zaledwie ok. 3 min. Teraz nie potrzebujemy dmuchawy, czy innych podręcznych rzeczy aby rozpalić nasz grill.

  Pieczenie na tym grillu jest teraz bezpieczne jak nigdy. Ograniczamy do minimum wystąpienie jakiegokolwiek wypadku. Klamry zabezpieczające zamykają cały palący się węgiel w środku, dzięki czemu nawet w momencie jego przewrócenia, nic się nam nie wysypie, jedynie co to stracimy nasze przygotowywane potrawy.

  Grill można również przenosić w gołych dłoniach, gdyż zewnętrzna, kolorowa obudowa odizolowana jest od źródła ciepła.

  Do rozpalenia nie stosujemy płynnych czy stałych rozpałek. Jedynce co potrzebujemy to żel typu founde i węgiel drzewny. Najlepiej stosować węgle mocno energetyczne i ograniczające dym, jak węgiel drzewny bukowy (CO2 friendly), lub z kokosa, czy z bambusa. Dodatkowo wydzielają one znacznie mniej dwutlenku węgla, dzięki czemu stanie czy siedzenie przy grillu nie szkodzi naszemu zdrowiu. Jedną z zalet tego typu węgli jest również aż do 80 % mniej popiołu. Z 1 kg takiego węgla możemy przyrządzić kilka grillowań z LotusGrillami. 

  Brudne elementy możemy włożyć do zmywarki !

  Grill nie posiada śrub czy innych elementów utrudniających rozkładanie. Zbudowany jest z kilku elementów, a ruszt wraz z misą wewnętrzną możemy umyć w zmywarce. Nagrzany koszyczek odkładamy do ostygnięcia, wysypując wcześniej z niego popiół. Grill będzie wyglądał estetycznie, nie będzie brudził otoczenia i można go trzymać nawet na widoku, w kuchni, w ogródku letnim, czy na werandzie, gdyż wygląda bardzo elegancko i zupełnie nie przypomina zwykłych grilli.

  LotusGrill posiada pokrętło do zmiany prędkości nawiewu, a co za tym idzie regulacji temperatury. Potrawy będą podpieczone tak jak tylko będziemy chcieli. 

  LotusGrill w standardzie, w zestawie również z torbą do spakowania i przenoszenia wszystkich elementów.

  LotusGrill to również różnego typu akcesoria jak płyta do pizzy, pokrywy i inne, które przetworzą nasz grill w urządzenie wielofunkcyjne. Dzięki wysokiej pokrywie grill ten jest nie tylko grillem, ale również zachowuje się jak piec. Akcesoria posłużą nam do przygotowania pizzy z ognia, różnego typu gorących półmisków. Pokrywy z termometrem pozwalają nam cały czas kontrolować temperaturę pieczenia.

  Znany i lubiany w świecie. Teraz również w Polsce: LotusGrill.

  Filmy obrazujące funkcjonowanie i użytkowanie LotusGrilla:

  Obejrzyj również w:

  Budowa LotusGrill'a:

 • Waga: 3,7 kg
  Średnica: 26 cm u dołu, 35 cm u góry
 • Napisz opinię

  LotusGrill ®

  LotusGrill ®

  LotusGrill ® 34cm - PROSTA IDEA, DUŻY EFEKT

  Natychmiastowa wysyłka kurierem gratis lub odbiór osobisty w naszych salonach.

  Również na raty w Santander Promocja raty 6-12 lub 20 miesięcy x 0% (w sklepie on-line i w salonach).

  Napisz opinię


1 innych produktów w tej samej kategorii